اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرامام جمعه گرگان :

حضور مردم نشان دهنده قدرت نظام در جهان است
امام جمعه گرگان با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات تبلور قدرت نظام در جهان است.

به گزارش  کاسپین خبر  از گرگان،  آیت الله سید کاظم نورمفیدی امام جمعه گرگان و نماینده ولی فقیه در گلستان امروز در خطبه‌های عبادی  سیاسی  نماز جمعه گرگان با اشاره به سابقه دشمنی آمریکا با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت:ایالات متحده از دستبرد و غارت منافع و منابع ایران ناامید شده است و به همین دلیل تلاش می‌کند تا به روش‌های مختلف به ایران اسلامی ضربه وارد کند، اما حضور قاطع و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت دندان شکنی به آمریکا بود.

او گفت:ملت ایران هیچگاه پشت نظام را خالی نمی‌کنند و همیشه در صحنه باقی می‌مانند و می دانیم که در  انتخابات  یازدهمین دوره  مجلس شورای اسلامی  هم حضور در انتخابات نمایش قدرت ایران به جهان است و یقیناً مردم پرشورتر از گذشته در این عرصه مهم شرکت خواهند داشت.

 

او ادامه داد:قدرت نظام برگرفته از حضور مردم در صحنه‌های مختلف است و مردم نیز بخاطر شعور سیاسی بالایی که دارند در همه صحنه های این چنینی پشتیبانی خود را از نظام اسلامی دریغ نمی کنند.

آیت الله نورمفیدی روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) را تبریک گفت و افزو:دخت نبی مکرم اسلام از یک انسان کامل است که باید الگوی جهانیان باشد.

امام جمعه گرگان با اشاره به برخی از دستاورد‌های کشور در حوزه صنایع دفاعی گفت:ساخت موشک با برد ۱۰ هزار کیلومتر و پرتاب ماهواره به فضا همه بیانگر قدرت ایران در حوزه‌های مختلف علمی به ویژه صنعت دفاعی است که توانسته تمام نقشه‌های آمریکا و اسرائیل در منطقه را خنثی کند.

نورمفیدی همچنین با بیان خطبه‌هایی از نهج‌البلاغه گفت:مباحث مطروحه توسط حضرت علی(ع)در این کتاب بیانگر جایگاه ویژه ایشان در محضر پروردگار و شناخت کامل این امام از مباحث معنوی و ماده جهان هستی است، موضوعی که بسیاری از خودمان و دانشمندان اهل سنت به آن اعتراف داشته‌اند./باشگاه خبرنگاران جوان


http://www.caspiankhabar.com/9029تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96