اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراز کشف داروهای گیاهی احتکار شده تا رفع تصرف اراضی ملی در استان گلستان
فرماندهی انتظامی استان گلستان از کشف داروهای گیاهی احتکار شده در گرگان و رفع تصرف اراضی ملی در مناطق مختلف استان خبر داد.

به گزارش  کاسپین خبر  از  گرگان ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مجتبی مروتی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف 113 قلم  دارو ی  احتکار ی در گرگان خبر داد و اظهارداشت:کارآگاهان این پلیس پس از یک سری اقدامات فنی و میدانی موفق به شناسایی محل دپوی داروهای احتکاری در شهرستان گرگان شدند.

وی افزود:کارآگاهان طی هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از انبار مورد نظر، 113 قلم انواع داروی گیاهی احتکاری را کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان با بیان اینکه در این عملیات یک متهم دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شدند، اظهار داشت:برابر اعلام کارشناسان ارزش دارو های احتکار شده بیش از 5 میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ مروتی از شهروندان خواست:در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت غیرقانونی و احتکار مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اعلام کنند.

رفع تصرف 200 میلیاردی از اراضی ملی در گلستان

فرمانده انتظامی استان گلستان از رفع تصرف یک هزار و 45 متر مربع از اراضی ملی به ارزش 200 میلیارد ریال در شهرستان گرگان خبر داد.

سردار  روح الامین قاسمی  گفت:ماموران کلانتری امام رضا(ع)گرگان پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق به کشف یک فقره تصرف غیرمجاز اراضی ملی در سطح شهرستان شدند.

وی ادامه داد:پس از هماهنگی با مقام قضائی و در بررسی های تخصصی به همراه کارشناسان اداره منابع طبیعی مشخص شد، متهم یک هزار و 45 متر مربع از اراضی ملی را به صورت غیرقانونی تصرف کرده است.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش زمین های آزاد شده، 200 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت:در این عملیات یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار قاسمی در پایان ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با متصرفان غیر قانونی اراضی ملی خاطرنشان کرد:پلیس گلستان با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی در سطح جامعه اجازه فعالیت مجرمانه به قانون شکنان نخواهد داد.

کشف 50 تن  چوب   قاچاق  در علی‌آباد‌کتول

فرمانده انتظامی استان گلستان همچنین از کشف 50 تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش بیش از 2 میلیارد ریال در شهرستان"علی آباد کتول"خبر داد.

سردار روح الامین قاسمی گفت:ماموران انتظامی"علی آبادکتول"پس از یک سری اقدامات فنی و میدانی موفق به شناسایی محل دپوی چوب های جنگلی قاچاق شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود:ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از انبار مورد نظر، 50 تن چوب جنگلی قاچاق از نوع گردو و گز کشف کردند.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه در این عملیات 2 متهم دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شدند، اظهار داشت:برابر اعلام کارشناسان ارزش چوب‌های قاچاق کشف شده بیش از 2 میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار قاسمی از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و محصولات جنگلی مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اعلام کنند.

رفع تصرف از اراضی ملی در آزادشهر

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از رفع تصرف یک هزار و 846 متر مربع از اراضی ملی به ارزش 5 میلیارد و 800 میلیون ریال در شهرستان آزادشهر خبر داد.

علی بهرامی گفت:ماموران پلیس آگاهی آزادشهر پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق به کشف یک فقره تصرف غیرمجاز اراضی ملی در سطح شهرستان شدند.

وی ادامه داد:پس از هماهنگی با مقام قضائی و در بررسی های تخصصی به همراه کارشناسان اداره منابع طبیعی مشخص شد، متهم یک‌هزار و 846 متر مربع از اراضی ملی را به صورت غیرقانونی تصرف کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش زمین های آزاد شده، 5 میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد شده است، گفت:در این عملیات یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

بهرامی خاطرنشان کرد:شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع داده و در تامین امنیت جامعه سهیم باشند./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/90609تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96