اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمدیرکل آموزش و پرورش گلستان خبرداد

بازگشایی مدارس گلستان از هفته بعد/حضور دانش آموزان الزامی نیست
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان از بازگشایی مدارس از ۲۷ اردیبهشت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر احسان گوهری راد اظهارکرد:پیرو تصمیم ستاد ملی مبارزه با  کرونا  مبنی بر بازگشایی  مدارس ، از امروز تمامی مدیران برای گندزدایی و ضدعفونی آموزشگاه ها بسیج شده اند تا ۲۷ اردیبهشت مدارس بازگشایی شود.

وی افزود:حضور معلمان و مدیران در آموزشگاه الزامی بوده اما حضور دانش آموزان اختیاری است.

طبق گفته گوهری راد مدارس دوره ابتدایی و متوسطه به غیراز مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی، از ۲۷ اردیبهشت به مدت یک ماه بازگشایی می شوند.

وی بیان کرد:پایان آموزش در فضای مجازی برای پایه دوازدهم ۱۰ خرداد است و امتحانات این پایه از ۱۷ خرداد آغاز می شود اما هنوز پایانی برای سال تحصیلی سایر پایه ها در نظر گرفته نشده است.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان بیان کرد:امتحانات پایه دوازدهم از ۱۷ خرداد الی ۱۶ تیر با رعاین پروتکل های  بهداشت ی برگزار شده و هنوز تعداد حوزه های امتحانی مشخص نشده است.

گوهری راد با اشاره به عضویت ۱۰۰ درصدی مدارس استان در شبکه شاد گفت:آموزش دانش آموزان در زمان بازگشایی مدارس هم از طریق شبکه شاد پیگیری می شود.

گوهری راد ادامه داد:تجهیز مدارس به صابون مایع از الزامات بوده و استفاده از ماسک، دستکش و رعایت فاصله گذاری برای دانش آموزانی که وارد مدرسه می شوند ضروری است./مهر


http://www.caspiankhabar.com/90635تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96