اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرجزئیات جدید از پرونده خرید و فروش نوزادان در گلستان؛ مادر نوزاد در میان دستگیرشدگان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان، جزئیات بیشتری از پرونده خرید و فروش نوزادان در استان ارائه و دستور رسیدگی ویژه به این پرونده را صادر کرد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از  دادگستری  گلستان، حجت‌الاسلام سیدرضا سیدحسینی درباره پرونده باند 5 نفره خرید و فروش نوزادان در استان اظهارداشت:با گزارش حراست یکی از بیمارستان‌های مرکز استان، دستور قضایی برای شناسایی و دستگیر عامل یا عاملان این اقدام مجرمانه صادر و در نتیجه آن، 5 نفر دستگیر شدند که یکی از آن‌ها مادر نوزاد است.

سیدحسینی گفت: هیچ یک از کسانی که دستگیر شده‌اند از کادر درمانی بیمارستان‌های استان نیستند و به جز مادر کودک، بقیه دستگیر شدگان از خارج از استان هستند.

 دادستان  مرکز استان گفت:بررسی‌های ابتدایی نشان می‌دهد مادر نوزاد برای وضع حمل به بیمارستان مراجعه و بقیه با اقداماتی مانند جعل مدارک و دست بردن در شناسنامه و دریافت گواهی ولادت، کار نقل و انتقال نوزاد را انجام می‌دادند.

وی افزود:پرونده برای این افراد تشکیل و بررسی این موضوع که آیا این افراد پیش از این هم اقدام به خرید و فروش نوزاد می‌کردند یا افرادی داخل استان هم با انها همکاری داشته‌اند در شعبه بازپرسی دادسرای  گرگان ، در حال انجام است.

دادستان سیدحسینی با اشاره به این که حال نوزاد خوب است و فعلا در بیمارستان به سر می‌برد تاکید کرد:این پرونده با دقت و حساسیت دنبال و نتیجه آن از طریق رسانه‌ها به مردم اعلام خواهد شد.


http://www.caspiankhabar.com/90646تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96