اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراستاندار گلستان: هفته اول تیرماه، بازسازی خانه‌های سیل‌زده در منطقه به پایان می‌رسد
استاندار گلستان گفت: هفته اول تیرماه پایان بازسازی خانه‌های سیل‌زده استان را اعلام خواهیم کرد که این اتفاقات در شرایط تحریم و کرونا رخ داده است.

به گزارش کاسپین خبر به نقل از تسنیم از گرگان، هادی حق شناس ظهر امروز در نشست با مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان گلستان، اظهارداشت:اگر رشد اقتصادی در تمام جهان منفی شده دلیلش بیکار شدن بخشی از مردم به دلیل شیوع کرونا بوده است.

وی افزود:باشگاه‌های ورزشی، هتل‌ها، مراکز گردشگری، رستوران‌ها و غیره به دلیل شیوع کرونا تعطیل شدند که موجب بیکار شدن کارکنان آنها شد.

 استاندار گلستان با اشاره به تاثیر رسانه‌های چاپی گفت:هنوز هم در کشورهای پیشرفته جهان روزنامه‌ها تاثیر زیادی دارند و منبع مهم هستند اما تردیدی وجود ندارد که گلستان در بخش نشریات ضعیف است.

حق شناس ضمن تبریک  هفته ارتباطات و روابط عمومی  ، خاطرنشان کرد:دادن اطلاعات درست سازمان به مردم از مهم‌ترین وظایف روابط عمومی‌هاست و باید ظرفیت‌های بالقوه هر سازمان را منعکس کنند.

وی ادامه داد:امسال بسیار سخت است زیرا یقینا منابع دولت به مشکل خواهد خورد و باید در شرایط حساس کنونی رفتار ما هم متناسب با شرایط باشد.باید از خود بپرسیم کشور چگونه اداره می‌شود و جدا از معلول‌ها، علت را هم جویا شویم.

حق شناس تصریح کرد:انتشار اطلاعات درست موجب امید آفرینی می‌شود و امسال در گلستان جهش تولید رخ می‌دهد و این اخبار را باید به مردم منتقل کنیم.

وی اضافه کرد:هفته اول تیرماه پایان بازسازی خانه‌های سیل زده گلستان را اعلام خواهیم کرد و این اتفاقات در شرایط تحریم و کرونا رخ داده و در این بخش روابط عمومی‌ها نقش مهمی دارند.

حق شناس افزود:روزانه 300 هزار ماسک در گلستان تولید می‌شود و مشکل تولید مواد ضدعفونی هم نداریم، اینها نقطه قوت در استان است و موجب ایجاد امید خواهد شد.

وی یادآور شد:طی سه ماه اخیر و درگیری با کرونا تمام کشور بی نقص عمل کردند و اگر جایی موفق نیستیم اشکال از خودمان است که باید آن را رفع کنیم و پس از ماه مبارک رمضان شرایط سختی در پیش داریم.


http://www.caspiankhabar.com/90652تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96