اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

ظرفیت فضای مجازی گلستان برای برنامه های روز قدس بکارگیری می شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ظرفیت فضای مجازی گلستان برای برنامه های روز قدس بکارگیری می شود.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در روز سه شنبه، اظهارکرد:قدس متعلق به جهان اسلام بوده و همه مسلمانان حق دارند از قدس دفاع کنند و این سرزمین از دست رفته را به مسلمانان برگردانند.

وی افزود:در سال ۱۳۴۸، صهیونیست ها به کمک و حمایت دولت انگلستان، این سرزمین را که متعلق به فلسطینیان بود را اشغال کرده و هنوز هم تحت اشغال اسرائیلی ها است.

ولی نژاد گفت: فلسطینی ها قتل عام شده و کشت و کشتار رخ داد و در آن برهه کشورهای اسلامی نتوانستند از مردم مظلوم فلسطین دفاع کنند و سکوت مسلمانان و کشورهای اسلامی و پشتیبانی انگلیس سبب شد که سرزمین فلسطین در اختیار اسرائیلیان قرار گیرد.

وی ادامه داد:به نظر می رسد که یهودیان آزادی خواه باید صهیونیست ها را محکوم کرده زیرا آن ها بقیه یهودیان را بدنام می کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد:امروز نفرت عمومی نسبت به یهودیان در دنیا ایجاد شده در حالی که بخشی از یهودیان در این جرم شریک نبوده و موافق اشغال فلسطین هم نبودند.

ولی نژاد اضافه کرد:هم مسلمانان و هم یهودیان آزادی خواه که مخالف صهیونیست ها هستند باید برای بازگرداندن این سرزمین تلاش کنند.

وی افزود: جمهوری اسلامی در طول انقلاب اسلامی اصرار داشت هر فلسطینی با رأی خودش حاکمیت سرزمین خود را انتخاب کند، و این امر هم برای ساکنان اصلی مسلمان و غیرمسلمان این سرزمین صدق می کند.

ولی نژاد ادامه داد:صهیونیست ها خیانت بزرگی را در تاریخ مرتکب شده ولی خیانت بزرگ تر را آمریکا و استکبار جهانی که از این آدم کشی و ظلم و ستم حمایت کرد، انجام داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهارکرد:دست آمریکا به خون هزاران انسان بی گناه آلوده بوده و این کشور در بسیاری از جنایت ها مجرم اول جهان بشریت است.

وی عنوان کرد:در گذشته متهم اصلی انگلستان بود ولی این کشور بعد از جنگ جهانی دوم از فلسطین خارج و آمریکا وارد شد.

ولی نژاد بیان کرد:مردم ایران همه ساله در  روز قدس  در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اسرائیل راهپیمایی انجام می دادند اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این امر میسر نیست.

وی تصریح کرد:بنابراین برنامه های روز قدس امسال(برنامه های فرهنگی، تبلیغاتی و غیره)، در بستر  فضای مجازی  و رسانه های عمومی پیگیری می شود.

ولی نژاد گفت:در روز جمعه همه ملت ایران و ملت های دنیا پای سخنرانی جامع، کامل و روشنگرانه رهبری قرار خواهند نشست و یقیناً این سخنان راه روشن تری را به روی مسلمانان باز کرده و هدایت بشری به همراه خواهد داشت و جان تازه ای را به روح مبارزان فسلطینی خواهد دمید.


http://www.caspiankhabar.com/90665تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96