اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمعاون سیاسی استاندار گلستان:

مردم از سفرهای گردشگری و غیرضروری به گلستان خودداری کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به تعطیلات عید فطر، گفت: مردم از سفرهای گردشگری و غیرضروری به گلستان خودداری کنند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر، عبدالرضا چراغعلی  با اشاره به تعطیلات عید فطر، اظهارکرد:با توجه به این که برخی از استان های کشور وضعیت قرمز دارند و شرایط پایدار  گلستان  هم شکننده است، از مردم تقاضا داریم که تا از سفرهای گردشگری و تفریحی به گلستان خودداری کنند.

وی گفت:اگر چنانچه مردم بنا به ضرورت مجبور به عبور از استان هستند، از معابر دورگذر و کمربندی های شهرها عبور کرده و در استان توقف نداشته باشند.

چراغعلی ادامه داد: مردم گلستان هم باید کما فی سابق اقداماتی که در راستای استمرار روند پایدار  کرونا  در استان است، را انجام دهند.

وی تصریح کرد:مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا برای ما یک اصل و مبنا است و همه اقشار و صنوف ملزم به رعایت آن هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اضافه کرد:دستگاه های خدمات رسان نظامی، انتظامی و امنیتی و امداد و نجات و غیره در این ایام، بیش از پیش در آمادگی به سر می برند.

چراغعلی تأکید کرد که مردم تمهیدات و سیاست های مقابله با کرونا که بارزترین آن حفظ فاصله اجتماعی و پرهیز از حضور در تجمعات است، را رعایت کنند.

وی در خصوص  روز قدس  گفت که هیچ برنامه ای در این روز در سطح استان پیش بینی نشده و برنامه ها به ایام بعد از کرونا موکول شده است.

چراغعلی بیان کرد که ملت ایران پایدارتر و محکم تر از همیشه روحیه استکبارستیزی دارند اما با توجه به سلامت مردم و جامعه این برنامه ها لغو شده است.


http://www.caspiankhabar.com/90679تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96