اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرکشف ۱۶ تن برنج احتکار شده در گلستان
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: ۱۶ تن برنج احتکار شده در انبار یکی از شهر‌های استان کشف شد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی اصغر اصغری معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با بیان مطلب فوق گفت، بازرسان این اداره در راستای برخورد با محتکران و در پی دریافت گزارش کتبی از اداره کل  تعزیرات حکومتی  استان مبنی بر احتمال بروز تخلف در یکی از انبار‌های ذخیره کالا در یکی از شهر‌های استان تیمی از بازرسین بمنظور بررسی و رسیدگی موضوع اعزام شدند.


او افزود، پس از بازرسی‌های بعمل آمده و بررسی مدارک و مستندات موجود توسط بازرسان این سازمان، تخلف  احتکار  ۶۴۰ کیسه  برنج  ایرانی به مقدار ۱۶ هزار کیلوگرم بدلیل شناسه دار نبودن انبار و عدم ثبت اطلاعات ورود وخروج کالا در سامانه جامع انبار ضبط شد.


به گفته او پرونده تخلف این انبار به مبلغ ۲ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال تشکیل و برای صدور راًی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.


این مقام مسئول با تاًکید بر شرایط حساس کنونی و مطابق شیوه نامه تشدید مبارزه با اختفاء و احتکار(در راستای بند ۶ مصوبات ۸۸ امین جلسه کارگروه  تنظیم بازار  کشور)از تمامی مدیران و صاحبان انبار‌ها خواست تا با شناسه دار کردن انبار و ثبت آنی ورود و خروج کالا‌ها به انبار در سامانه جامع انبار‌ها به دستورالعمل‌های مربوطه عمل نموده و در ارائه خدمات مفید و به موقع کوشا باشند.


این مقام مسئول همچنین سامانه تلفنی ۱۲۴ را پل ارتباطی بین شهروندان و بازرسان این سازمان دانست و از تمامی شهروندان محترم در سراسر شهر‌های استان خواست تا با مشاهده هر گونه تخلف احتمالی مورد راسریعاً به بازرسان این سازمان گزارش نموده تا سریعاً مورد رسیدگی قرار گیرد.


http://www.caspiankhabar.com/90690تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96