اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرفرمانده یگان حفاظت محیط زیست: هر محیط‌بان ‌باید از ۱۲ هزار هکتار مرتع محافظت کند‌ / به کمک ‌بسیجیان نیاز داریم
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: فرزندان و آیندگان در مورد رفتار ما با محیط زیست قضاوت خواهند کرد و باید بدانیم که محیط زیست امانتی برای فردای کشور است.

به گزارش کاسپینم خبر به نقل از تنسیم، جمشید محبت خانی صبح امروز در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری  سپاه  و  محیط زیست  گلستان، اظهار داشت:گلستان نخستین استانی است که سپاه با محیط زیست تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کند و یکی از محورهای اصلی ما در برنامه‌های امسال استفاده از ظرفیت  بسیج  است و اگر این کار را در گلستان به بهترین نحو انجام دهیم الگویی برای سایر استان‌ها خواهد بود.

وی افزود:فرزندان و آیندگان در مورد رفتار ما با محیط زیست قضاوت خواهند کرد و باید بدانیم که محیط زیست امانتی برای فردای کشور است و ارثی نیست.

محبت خانی ادامه داد:هر کجا از برکات بسیج استفاده کردیم با موفقیت همراه بود و امسال اولین شهید اطفای حریق محیط زیست از پاسداران سپاه کرمانشاه بود.

وی خاطرنشان کرد:جهادگران بسیجی همواره پای کارند و اگر محیط زیست به تنهایی بخواهد از جنگل‌ها و مراتع صیانت کند باید به ازای هر محیط‌بان 12 هزار هکتار مرتع را پوشش دهیم.


http://www.caspiankhabar.com/90929تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96