اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرتبریک استاندار گلستان به مناسبت روز خبرنگار
استاندار گلستان در پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریگ گفت و اظهار امیدواری کرد که در سایه همدلی و همراهی بتوان آینده‌ای روشن را برای این استان رقم زد.

به گزارش کاسپین خبر به نقل از ایرنا، در پیام هادی حق شناس آمده است:خبرنگاران چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای جامعه در بیان دغدغه ها، مصائب و مشکلات هستند که می توانند زمینه بهبود شرایط و تغییر را فراهم آورند.

وی در این پیام افزوده:بدون تردید ۱۷ مرداد سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی ظرفیتی منحصر بفرد برای قدردانی از مردان و زنانی است که مهم ترین هدف خود را روشنگری و شفاف سازی در مسیر رشد و تعالی جامعه قرار داده اند.

 استاندار گلستان با اشاره به این که جوانان توانمند و پیشکسوتان عرصه خبر همواره ضمن اشاره به مشکلات و ایرادات به بیان راهکارها پرداخته و با انتقادات سازنده موجبات اصلاح امور را فراهم آورند ادامه داد:خبرنگاران با امیدزائی و اعتمادآفرینی در چالش ها و بحران ها به مدد سیستم مدیریتی آمده اند و با انعکاس مشکلات مردم گلستان در شهرها و روستاهای مختلف توانسته‌اند زمینه مدیریت بهتر را فراهم کنند.

وی در بخش دیگر از این پیام نوشته:امروز نقش خبرنگاران در انعکاس ظرفیت ها و توانمندی های گلستان به عنوان ایرانی کوچک حائز اهمیت بوده و آنان می توانند با برجسته سازی مزیت های نسبی استان نقش بسزائی در توجه به سرمایه گذاری، گردشگری و جلب نظر مدیران ملی به نگارستان ایران داشته باشند.

محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ، ۱۷ مرداد ۷۷ در مزار شریف افغانستان به دست گروهک طالبان به شهادت رسید که این روز در تقویم کشور به نام  روز خبرنگار  نامگذاری شد.


http://www.caspiankhabar.com/91025تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96