اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر«معین شریفی» در جنگل پیدا نشد
رئیس جمعیت هلال‌احمر کردکوی گفت: در طول هجده روز عملیات جستجو برای یافتن جوان گمشده در جنگل کردکوی، هیچ اثری از او یافت نشد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از ایسنا،  حسین باقری  اظهار کرد:طی ۱۸ روز گذشته امدادگران و نجات گران جمعیت هلال‌احمر شهرستان، تیم‌های آنست هلال‌احمر و ناجا، کوهنوردان، نیروهای منابع طبیعی و محیط زیست، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌ها بالغ‌بر ۷ هزار و ۵۰۰ نفر ساعت کار جستجو را انجام دادند.

وی افزود:در طول این مدت نزدیک به ۶۵۰ نیرو در محل حضور داشتند و عملیات جستجو را انجام می‌دادند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر  کردکوی  خاطرنشان کرد:طی این مدت کل منطقه از ابتدای مزار شهید گمنام کردکوی تا روستای کوهستانی رادکان این شهرستان با دقت تمام جستجو شد.از سمت غرب به شرق نیز از روستای سرکلاته تا شموشک جستجو شد.

باقری گفت:بر اساس مصوبه جلسه دوشنبه هفته گذشته شورای تامین شهرستان با حضور خانواده این جوان مقرر شد که یک روز فراخوان عمومی با دعوت از کوهنوردان صورت گیرد و در صورت نتیجه نگرفتن، پایان عملیات جستجو اعلام شود.روز گذشته فراخوان انجام شد و کوهنوردان از ساعت ۷ صبح مجدداً کل منطقه را مورد بازبینی قرار دادند ولی متأسفانه نتیجه‌ای نداشت.

وی با تأکید بر اینکه طی این مدت از همه ظرفیت‌های ممکن حتی هلی شات استفاده کردیم، تصریح کرد:از این پس اگر گزارش موردی یا نیاز به بازبینی مجدد وجود داشته باشد، نیروها پای‌کار خواهند بود.

رئیس جمعیت هلال‌احمر کردکوی بیان کرد:سناریوهای دیگر در خصوص گمشدن این جوان در حوزه مسئولیت ما نیست و نیروهای ذی‌ربط در این رابطه اظهار نظر خواهند کرد.آنچه که شورای تامین شهرستان از ما خواسته، انجام آخرین عملیات جستجو با فراخوان عمومی بوده که آن را انجام دادیم.

« معین شریفی »غروب ۲۵ شهریورماه به قصد پیاده‌روی به مناطق بالادست پارک  جنگل ی کردکوی رفت و بعد از آن دیگر خبری از او نشد.


http://www.caspiankhabar.com/91219تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96