اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمدیر آموزش و پرورش گرگان:

۲۰ هزار دانش آموز گرگانی از آموزش مجازی محروم هستند
مدیر آموزش و پرورش گرگان گفت: حدود ۲۰ هزار دانش آموز گرگانی به شبکه شاد و آموزش فضای مجازی و رسانه های ارتباط جمعی مانند رادیو و تلویزیون دسترسی ندارند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر، بهجت تربتی نژاد صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد:با توجه به نوع مدرسه(روستایی و شهری)و مقطع تحصیلی حضور دانش آموزان در مدارس متفاوت است.

وی افزود:در آغاز بازگشایی مدارس با توجه به جمعیت کمتر مدارس روستایی، شاهد حضور ۸۰ درصد دانش‌آموزان بودیم و در مدارس شهری هم تا ۷۰ درصد دانش‌آموزان حضور یافتند.

مدیر آموزش و پرورش  گرگان  ادامه داد:در مقطع ابتدایی ۶۰ درصد، متوسطه اول ۷۵ درصد، متوسطه دوم ۸۰ درصد و فنی و حرفه ای تا ۱۰۰ درصد حضور دانش آموزان را هم شاهد بودیم.

تربتی نژاد بیان کرد:از هفته‌های گذشته مراجعه دانش آموزان به مدارس کمتر شده و هم اکنون به طور میانگین ۵۰ درصد دانش‌آموزان با آموزش‌های حضوری تمایل دارند.

وی تاکید کرد:مدارس فعلاً باز بوده و حضور همکاران فرهنگی الزامی و حضور دانش آموزان بستگی به نظر خانواده‌ها دارد.

تربتی نژاد با بیان اینکه تمام پروتکل‌های بهداشتی در مدارس رعایت می‌شود، افزود تاکید ما مخصوصاً در حاشیه شهرها و روستاها به آموزش حضوری است.

وی گفت:حدود ۲۰ هزار دانش آموز گرگانی به شبکه شاد و آموزش فضای مجازی و رسانه‌های ارتباط جمعی مانند رادیو و تلویزیون دسترسی ندارند.


http://www.caspiankhabar.com/91222تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96