اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبررئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

۵۰هزار قطعه زمین برای مسکن خانواده شهدا تا پایان سال تأمین می شود
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۵۰ هزار قطعه زمین برای مسکن خانواده شهدا و ایثارگران تا پایان امسال تامین خواهد شد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر، سعید اوحدی در حاشیه غبارروبی و عطرافشانی و تجدید میثاق با آرمان های شهیدان در گلزار شهدای  گرگان  اظهارکرد:۵۰ هزار قطعه زمین برای مسکن خانواده شهدا و ایثارگران با همکاری وزارت راه و شهرسازی و استانداری ها تا پایان امسال تامین خواهد شد که این رقم در مقایسه با ۱۷ سال گذشته رشد ۲۰۰ درصدی داشته است.

اوحدی اضافه کرد:امروز سه تفاهم نامه با موضوع مسکن و اشتغال جامعه ایثارگری شامل خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و همچنین ساماندهی گلزار شهدا با استاندار گلستان منعقد می شود.

وی افزود:قریب به ۲۰ هزار گلزار شهدا در کشور وجود دارد که ۲۰ درصد آنها نیازمند ساماندهی است و طی طرحی با همکاری دانشگاه ها و سپاه براساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب در حال اجرا است.

معاون رئیس جمهور گفت:با همکاری اورژانس کشور تمهیداتی جهت ارائه واکسن آنفولانزا به جانبازان بالای ۵۰ درصد و والدین شهدا که سن بالایی دارند، در منازل شان به جای حضور در مراکز درمانی صورت گرفته است.

رئیس  بنیاد شهید  و امور ایثارگران خاطرنشان کرد:جامعه ایثارگری طی دو سال گذشته مشکلاتی را با بیمه داشته که براساس توافقات صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه کاملاً مرتفع شده و هزینه های درمانی ظرف مدت ۴۸ ساعت پرداخت می شود.

سعید اوحدی یادآور شد:براساس تفاهم نامه امروز تلاش داریم با همکاری استانداری گلستان هزار مورد اشتغال و هزار واحد مسکونی جهت جامعه ایثارگری استان را تامین نماییم.

لازم به ذکر است معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح سه شنبه به منظور امضا تفاهم نامه با استاندار گلستان در زمینه اشتغال، مسکن و ساماندهی گلزارهای شهدا با استقبال رسمی هادی حق شناس وارد گلستان شده است.

گفتنی است معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با همراهی استاندار گلستان با جانباز قطع نخاعی سید جمال حسینی و همچنین والدین شهیدان حجت الله، نعمت الله و هادی بهمن نژاد دیدار و گفتگو کرد.


http://www.caspiankhabar.com/91227تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96