اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرامام جمعه گرگان: مشکلات ساختاری آمریکا غیرقابل انکار است
نماینده ولی‌فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به برگزاری مناظره انتخاباتی ۲ کاندیدای ریاست جمهوری ایالات متحده گفت: بررسی گفت‌وگوهای رد و بدل‌شده این مناظره ها ثابت می‌کند که مشکلات ساختاری آمریکا غیرقابل انکار است.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از ایرنا، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه امروز گرگان اظهار داشت:برخی در داخل کشور تصور می کنند که آمریکا کشوری باثبات و مقتدر در حوزه های  اقتصادی ،  سیاسی  و نظامی است اما اظهارات ترامپ و رقیبش جو بایدن فقط بخشی از گرفتاری و چالش های عظیم فراروی دولتمردان و مردم این کشور را آشکار کرد.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد:شکل مناظره انتخاباتی دو مدعی تصاحب پست ریاست جمهوری آمریکا شرم آور بود و هر دو با لگد مال کردن اخلاق و ادب به گونه ای رفتار کردند که بینندگان تلویزیونی از دیدن آن پشیمان شدند.

آیت الله نورمفیدی اظهار داشت:ترامپ مجموعه بزرگی از دروغ های بزرگ را در این مناظره تحویل مردم داد که این رفتار یک فاجعه بزرگ برای دولت و مردم آمریکا بود

امام جمعه گرگان با اشاره به ایام  اربعین  حسینی گفت:راهپیمایی اربعین جلوه پیوند ناگسستنی شیعه به خاندان رسول الله است که امسال امکان حضور مردم ایران در این گردهمایی بزرگ به دلیل شیوع  کرونا  فراهم نشد.

آیت الله نورمفیدی با اشاره به در پیش بودن هفته وقف افزود:در شرایط سخت اقتصادی ناشی از شیوع کرونا باید با ترویج این سنت اسلامی برای رفع نیاز مستمندان تلاش کرد.

وی گفت:افراد دارای توان مالی می توانند با وقف بخشی از اموال خود در این صدقه جاریه ، علاوه بر بهره مندی از ثواب معنوی و اخروی، در کاهش دغدغه های معیشتی نیازمندان ایفای نقش کنند.


http://www.caspiankhabar.com/91241تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96