اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبربزرگترین پردیس سینمایی شمال کشور در گرگان افتتاح می‌شود
رئیس حوزه هنری گلستان گفت: بزرگترین پردیس سینمایی شمال کشور با ۵ سالن سینمایی در گرگان افتتاح می‌شود.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی  استاندار ی گلستان، محمود خواجه‌نژاد در دیدار با استاندار اظهار داشت:تلاش داریم در آینده نزدیک پردیس  سینما یی عصر جدید را به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی شمال کشور با 5 سالن سینمایی افتتاح کنیم.

وی گفت:تاکنون بیش از 16 میلیارد تومان برای مرمت و بازسازی پردیس سینمایی عصر جدید که دارای 5 سالن نمایش 28 نفره تا 280 نفره است، هزینه شد.

خواجه‌نژاد افزود:4 سینما در شهرهای  گرگان ، گنبد کاووس و آزادشهر زیر نظر حوزه هنری هستند و علاوه بر امور نمایشی این نهاد در دیگر زمینه‌های  فرهنگی  نظیر انتشار کتاب و هنرهای تجسمی فعالیت دارد.

 هادی حق شناس ، استاندار گلستان نیز در این دیدار با تاکید بر جایگاه فرهنگ در رشد و توسعه جامعه اظهار داشت:افزایش فضاهای فرهنگی شامل سینماها، سالن‌های نمایش و تئاتر، سلامت جامعه را بهبود می‌بخشد و منافع مردم را در پی دارد.

وی خاطرنشان کرد:فرهنگ یکی از پایه‌های اساسی توسعه است و برای تقویت فرهنگی استان همکاری لازم را خواهیم داشت.

استاندار گلستان افزود:علی رغم مشکلات فراوان اقتصادی تقویت برنامه‌های فرهنگی و توجه به ارتقای زیرساخت‌های فرهنگی مورد توجه است.

وی تأکید کرد:باید تلاش کنیم زمینه ارتقای فضاهای فرهنگی را با همکاری دستگاه‌های اجرایی فراهم کنیم و توجه داشته باشیم افزایش فضاهای فرهنگی زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی را فراهم می‌آورد.


http://www.caspiankhabar.com/91326تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96