اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبربا رصد سربازان گمنام امام زمان محقق شد:

انهدام ۲ باند دلالی حوزه آرد در استان گلستان
رییس کل دادگستری گلستان گفت:با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان عج در اداره کل اطلاعات استان گلستان، اعضای شبکه‌ای که با سو استفاده از کارت‌های بازرگانی برخی افراد اقدام به فرار مالیاتی می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  هادی هاشمیان  رییس کل  دادگستری  گلستان با اشاره به اینکه سه نفر در این رابطه دستگیرشدند اضافه کرد:تا کنون بیش از یکصد میلی ارد  تومان فرار  مالیات ی از اعضای این شبکه کشف شده است.


او افزود:متهمان این پرونده، برای افراد بی بضاعت کارت بازرگانی می‌گرفتند و در ازای پرداخت ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان این کارت‌ها را از آنان می‌گرفتند که تعدادی را به بازرگانان اجاره می‌داند و با تعدادی هم خودشان اقدام به واردات و صادرات کالا می‌کردند.


هادی هاشمیان با بیان این که همه عواقب قانونی و تجاری کارت‌های بازرگانی بر عهده صاحبان این کارت هاست گفت:افراد مراقب باشند و برای این که به دردسر نیفتند کارت‌های بازرگانی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.


این مقام ارشد قضایی استان همچنین در مورد پرونده دیگری که مورد ضربه سربازان گمنام امام زمان عج در اداره کل  اطلاعات  گلستان قرار گرفت گفت:طی هفته گذشته شلوغی صف‌های نانوایی در سطح استان، موجب نارضایتی مردم شد که بلافاصله اقدامات اطلاعاتی نیرو‌های اداره کل اطلاعات گلستان آغاز و منجر به کشف وجود دلالان آرد در این استان شد.


هاشمیان اضافه کرد:با رصد دقیق و شناسایی افراد، در این رابطه ۶ نفر دستگیر و مشخص شد این افراد که غالبا هیچ فعالیتی در حوزه آرد و نان نداشتند با جمع آوری و خرید آرد‌های دولتی، آنان را در انبار‌ها احتکار و به صورت آزاد در بازار عرضه می‌کردند.


رییس کل دادگستری گلستان از ادامه بررسی و شناسایی عوامل و دلالان دخیل در حوزه آرد در گلستان خبرداد.


در پی این دستگیری ها، اداره کل اطلاعات به مفسدان  اقتصادی  هشدار داد فعالیت‌های مخرب و اخلال گرانه آن‌ها که باعث بروز آسیب در بخش‌های مختلف اقتصاد کشور و استان می‌شود مورد رصد و پیگیری دقیق است.


http://www.caspiankhabar.com/91329تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96