اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراستاندار گلستان:

خودروهای غیربومی در گلستان یک میلیون جریمه می شوند
استاندار گلستان با بیان اینکه تردد پلاک های غیربومی در شهرهای قرمز ممنوع است، گفت: اگر خودروی غیربومی در گلستان تردد کند در ۲۴ ساعت یک میلیون تومان جریمه می شود.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر،  هادی حق شناس  ظهر شنبه در جلسه استانی مقابله و پیشگیری از  کرونا  ضمن تشکر از کسبه و مردم در رعایت پروتکل ها اظهارکرد:محدودیت کرونایی تنها مختص  گلستان  نیست و بر دو بخش(کسبه و تردد خودروها)تأثیرگذار است.

وی با بیان اینکه تردد پلاک های غیربومی در شهرهای قرمز ممنوع است، گفت:اگر خودروی غیربومی در استان تردد کند در ۲۴ ساعت یک میلیون تومان جریمه می شود.

حق شناس گفت:بخشی از شاغلان حوزه های خدمات رسان(آب، برق، گاز، نظامی و انتظامی و کادر درمان)که خودروهایی با پلاک غیربومی دارند، مدیران مربوطه مکلف هستند تا شماره پلاک را به پلیس اعلام کنند تا اگر جریمه شدند لیست جریمه حذف شود.

 استاندار  گلستان بیان کرد:کسانی که در دو هفته اول آذر وقت دادگاه داشته باشند الزام آور نیست که حضور یابند و می توانند بعداً حضور یابند.

وی با اشاره به طرح دورکاری کارمندان گفت:در شهر با وضعیت زرد دو سوم کارمندان، در شهرهای قرمز یک سوم و در شهرهای نارنجی یک سوم کارمندان در محل کار حضور خواهند داشت.

حق شناس از تعطیلی مراکز شماره گذاری خودرو، مهدکودک ها و مدارس تا ۱۵ آذر خبرداد و افزود: در چهار شهر قرمز مساجد و اماکن مذهبی تعطیل است و در شهرهای نارنجی هم علیرغم بازبودن نماز جماعت اقامه نمی شود.

وی گفت:کارکنان بانک ها جزو مناطق آلوده بوده لذا مردم بهتر است کارهای خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

استاندار گلستان با اشاره به هفته بسیج افزود:در طول سال های اخیر هرجا که مردم نیاز به کمک داشتند، بسیجیان پای کار بودند.


http://www.caspiankhabar.com/91375تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96