اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبربرف ارتفاعات گلستان را سفیدپوش کرد/ ورود سامانه جدید بارشی از عصر دوشنبه
مدیرکل هواشناسی گلستان از سفید پوش شدن ارتفاعات استان و مه آلودگی در این مناطق خبر داد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  نوربخش داداشی  مدیرکل  هواشناسی  گلستان، گفت:با نفوذ سامانه‌ی ناپایدار شاهد  بارش  باران در اکثر نقاط استان و ریزش برف و مه آلودگی در ارتفاعات هستیم.


او افزود:سردترین شهر گلستان صبح امروز کلاله با حداقل دمای ۴ درجه بود و پیش بینی می‌شود گرمترین شهر استان گنبدکاووس با دمای ۱۲ درجه باشد.

مدیرکل هواشناسی گلستان در رابطه با روند فعالیت سامانه بارشی در استان گفت:از عصر امروز تا ظهر فردا(دوشنبه)موقتا شاهد کاهش ناپایداری هستیم، اما موج بارشی دیگری از بعدازظهر فردا به استان نفوذ خواهد کرد.

داداشی ادامه داد:موج جدید بارشی تا روز سه شنبه در استان فعال خواهد بود و از بعدازظهر سه شنبه تا بعدازظهر پنج شنبه جوی نسبتا پایدار در استان برقرار خواهد شد.


حسین دهقان سرپرست دفتر مطالعات پایه شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت:با توجه به ماهیت بارش‌های فصلی و احتمال بالا آمدن ناگهانی آب مسیل‌ها و افزایش نسبی سطح آب رودخانه‌ها، شرکت آب منطقه‌ای گلستان از هم استانی‌ها و عموم مردم تقاضا دارد در حاشیه رودخانه‌های دایمی و فصلی استان توقف نکنند و از نزدیک شدن به رودخانه ها، مسیل ها، مخازن سد‌ها و مناطق مستعد وقوع سیل، خودداری کنند.


http://www.caspiankhabar.com/91380تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96