اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرورود و نظارت سپاه بر بازار و کنترل گرانی‌ها در گلستان/تشکیل قرارگاه ۱۷ ربیع الاول در سپاه نینوا
فرمانده سپاه نینوا گفت: قرارگاه ۱۷ ربیع الاول در سپاه نینوا به دنبال فرمان مقام معظم رهبری با مشارکت و همکاری دستگاه‌های نظارتی در مبارزه با گران‌فروشی‌ها و کنترل قیمت‌ها و با کمک بسیج تشکیل شده است.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از روابط عمومی  سپاه  نینوا،  سردار ملک  شاهکوهی اظهارداشت:قرارگاه 17 ربیع‌الاول در سپاه نینوا به دنبال فرمان مقام معظم رهبری با مشارکت و همکاری دستگاه‌های نظارتی در مبارزه با گران‌فروشی‌ها و کنترل قیمت‌ها و با کمک  بسیج  تشکیل شده است.

وی افزود:این جلسات برای هماهنگی بین‌بخشی با ساز و کار مشارکت همه مراجع برای کنترل زودهنگام و موثر قیمت‌هایی که بی‌رویه بالا رفته و یا احتکار می‌شود، تبیین می‌شود.

فرمانده سپاه نینوا اظهار کرد:بسیج با توان حداکثری خود با سازماندهی نیروهای مردمی در کنار مراجع به دنبال اجرای دقیق فرمان رهبر معظم انقلاب برای تحقق اهداف این قرارگاه است.

سردار ملک شاهکوهی گفت:در شرایطی که اغلب مردم با مشکلات معیشتی و  اقتصادی  مواجه هستند متأسفانه برخی افراد سودجو با گران‌فروشی و احتکار مشکلات مردم را دوچندان می‌کنند که باید قاطعانه با آنها برخورد شود.

فرمانده سپاه نینوا افزود:شهروندان استان گلستان با مشاهده مواردی از گران‌فروشی و تخلفات اقتصادی و احتکار می‌توانند گزارش آن را از طریق شماره تماس 114 اطلاع دهند و به مردم اطمینان می‌دهیم که شناسایی افراد سودجو و متخلف در دستور کار قرار خواهد گرفت.


http://www.caspiankhabar.com/91406تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96