اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرنماینده ولی فقیه در دانشگاه های گلستان:

اعتمادکردن به آمریکا ساده لوحی است
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های گلستان با بیان این که اعتمادکردن به آمریکا ساده لوحی است، گفت: سردار سلیمانی درگیر پست و مقام نبود.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر،  حجت الاسلام حسنعلی مازندرانی  ظهر دوشنبه در نشست با موضوع بصیرت تکریم سردار دل ها و بزرگ‌ترین بدرقه‌ جهانی اظهار کرد:بعد از معرفت خدا و رسول خدا(ص) خودشناسی بسیار مهم است و اگر این امر اتفاق نیفتد، سبب گمراهی است‌.

وی بیان کرد:رمز پیروزی قیام ما، ایمان و وحدت کلمه بود و انقلاب ما متکی به خدا و معنویات است.

مازندرانی با بیان این که ریشه بسیاری از مشکلات به داخل برمی‌گردد و ربطی به خارج ندارد، اضافه کرد:امام راحل بارها فرمودند که به دشمن اعتماد نکنید و هم اکنون ساده‌لوحی است که به آمریکا چشم داشته و راه نجات کشور را در خارج بدانیم.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در  دانشگاه  های گلستان با تاکید بر اینکه شناخت دشمن به عنوان یک اصل مطرح است، گفت:در طول این سال ها، دشمنی آمریکا مشخص شده و نمونه آن را در شهادت دانشمند هسته‌ای ایران مشاهده کردیم.

وی در ادامه با اشاره به شخصیت سردار دل ها، ادامه داد:سردار سلیمانی با خداوند معامله کرد و درگیر پست و جاه و مقام دنیوی نبود، او سال ها خودسازی کرد.

مازندرانی تصریح کرد:انسان ها به طور فطری به افراد شجاع متمایل هستند و به همین دلیل سردار سلیمانی در دیگر کشورها هم طرفدار داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اتفاقات در شامات و یمن، افزود:اگر مسلمانان با هم متحد بودند چنین وضعیتی را شاهد نبودیم.


http://www.caspiankhabar.com/91479تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96