اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمدعی وکالت در چنگ قانون
رئیس کل دادگستری گلستان گفت : فردی که بنا به موقعیت از هر عنوانی برای کلاهبرداری از مردم استفاده می‌کرد به دام کارکنان حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان افتاد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگارن جوان، هاشمیان رئیس کل  دادگستری  گلستان گفت:پس از دریافت اخباری مبنی بر  کلاهبرداری  از مراجعان با عنوان  وکیل ، موضوع در دستور کار حفاظت و اطلاعات دادگستری قرار گرفت.


 هادی هاشمیان  افزود:تحقیقات و بررسی‌ها، کارکنان حفاظت و اطلاعات دادگستری استان را به فردی رساند که کارنامه پر و پیمانی از تخلفات و  کارچاق کن ی داشت.


هاشمیان ادامه داد:این فرد با هر عنوانی که فکر می‌کرد امکان سرکیسه کردن مردم وجود دارد افراد را فریب می‌داد و پولشان را به جیب می‌زد.


وی گفت:متهم تا کنون ۱۵ شاکی از داخل و خارج استان دارد که از برخی از آنان با عنوان شرخر و از برخی با عنوان وکیل، کلاهبرداری کرده است.


رئیس کل دادگستری گلستان گفت:متاسفانه مردم به راحتی اعتماد می‌کنند و همین امر، کار را برای سودجویان راحت می‌کند در حالیکه با یک تماس به شماره ۱۵۸۰ یا مراجعه حضوری به حفاظت و اطلاعات دادگستری و کانون وکلا و مرکز مشاوران استان می‌توانند از هویت فردی که خود را وکیل معرفی می‌کند، مطمئن شوند.


http://www.caspiankhabar.com/91483تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96