اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرسرپرست منابع طبیعی گلستان خبرداد؛

آتش سوزی در ۴ نقطه از جنگل های گلستان
سرپرست منابع طبیعی استان گلستان گفت: چهار نقطه از جنگل های گلستان دچار حرق شد که سه منطقه خاموش و یک منطقه هم اطفاء شده و تحت کنترل است.

به گزارش کاسپین خبر به نقل از مهر،  عبدالرحیم لطفی ، درباره آتش سوزی در جنگل های گلستان اظهار کرد:چهار نقطه شامل علی آبادکتول، مینودشت، گالیکش و کلاله ظهر امروز(چهارشنبه)دچار آتش سوزی شد.

وی با بیان اینکه آتش همه مناطق غیر از کلاله به طور کامل خاموش شده است، افزود:آتش کلاله هم به طور کامل اطفاء شده و همکاران ما در حال خاموش کردن کنده های سوخته هستند.

سرپرست  منابع طبیعی  گلستان در توضیح آخرین وضعیت آتش سوزی کلاله بیان کرد:آتش سوزی کف سوز بوده و بررسی ها نشان می دهد توسط یک چوپان روشن شده است.

وی اظهار کرد:افزایش سرعت باد و سوختن برگ ها باعث گسترش آتش شد به طوری که به گفته همکاران در صورت تشدید باد احتمال می رفت آتش از کنترل ماموران و همکاران ما خارج شود.

وی با بیان اینکه حضور ماموران و مردم به مهار کامل آتش کمک کرد، ادامه داد:گرچه مهار آتش به سختی انجام شد اما خوش بختانه ساعت ۱۸ سرعت باد کاهش پیدا کرد و باعث شد توسط آب و وسایل آتش اطفاء شود.

لطفی با بیان اینکه هوای منطقه مه آلود است و به زودی شاهد باران خواهیم بود، توضیح داد:از آتش فقط چند کنده در حال سوختن باقی مانده که با شروع باران همه آتش خاموش خواهد شد.


http://www.caspiankhabar.com/91630تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96