اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراستاندار گلستان: بیش از ۸۰ درصد تعهدات سیل انجام شد
استاندار گلستان در سالگرد سیل، گفت: مجموعاً گلستان بیش از ۸۰ درصد تعهدات خود را در زمینه سیل انجام داده است.

هادی حق‌شناس عصر امروز سه‌شنبه ۲۷ اسفند در سی و پنجمین جلسه قرارگاه  بازسازی  و نوسازی مناطق  سیل ‌زده استان، اظهار کرد:تمامی ۷۷۰۷ واحد نیازمند بازسازی به بانک‌ها معرفی شده‌اند و تاکنون فونداسیون ۹۶ درصد واحدها اجراشده است.۸۳ درصد واحدهای مسکونی به مرحله سقف رسیده‌اند.

وی افزود:خوشبختانه تاکنون هزار میلیارد تومان به‌صورت بلاعوض و تسهیلات کم‌بهره به واحدهای مسکونی و کشاورزان پرداخت‌شده و قریب به ۷۰۰ میلیارد تومان در زمینه زیرساخت‌های استان صرف شده است.

 استاندار  گلستان در بخش دیگری از جلسه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه مقابله با ویروس  کرونا ، گفت:به‌واسطه خواهرخواندگی گرگان و گوانگ جو چین، ۳۰۰ هزار ماسک و ۲۰۰ عدد تب‌سنج به استان ارسال‌شده است.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از استانداری گلستان، حق‌شناس یادآور شد:در طول ۴۰ سال گذشته ۱۸۰ دستگاه ونتیلاتور در بیمارستان‌های استان وجود داشته اما باهمت خیرین طی هفته گذشته ۵۵ دستگاه ونتیلاتور جدید خریداری شد و در بیمارستان‌های استان نصب گردید.

وی خاطرنشان کرد:مقرر شد خروجی‌های گلستان به همراه تعداد دیگری از استان‌ها تحت نظر قرار گیرد و اگر کسی دارای علائم بیماری بود اجازه خروج از استان به او داده نخواهد شد.

استاندار گلستان گفت:مرخصی تمامی پزشکان، مدیران دستگاه‌های اجرایی و مدیران بانک‌ها در ایام نوروز لغو شده و از تمامی مردم استان می‌خواهیم با حضور در خانه‌های خود، عدم حضور در تجمعات و رعایت نکات بهداشتی، کادر درمانی استان را که قریب به یک ماه است به‌صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند، یاری کنند./ایسنا


http://www.caspiankhabar.com/9196تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96