اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرتعطیلی همه پاساژها و مراکز تجاری گرگان تا ۱۵ فروردین؛ با خاطیان برخورد می‌شود
فرماندار شهرستان گرگان گفت: همه پاساژها و مراکز تجاری کالاهای غیرخوراکی در شهرستان گرگان برای جلوگیری از گسترش ویروس کووید۱۹ تا ۱۵ فروردین تعطیل است.

به گزارش  کاسپین خبر  از  گرگان ، محمد حمیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت بیماری  کرونا  در مرکز استان اظهارداشت:برای کاهش تردد شهروندان و جلوگیری از گسترش ویروس کووید19، همه پاساژها و مراکز تجاری کالاهای غیرخوراکی در مرکز استان تا 15 فروردین تعطیل شدند.

وی افزود:در این ایام، بازرسی اصناف و پلیس اماکن و تعزیرات فعال بوده و به شدت باخاطیان برخورد خواهند کرد.

 فرماندار  شهرستان گرگان اظهار کرد:امیدواریم در اجرای این اقدام همه این کسبه همکاری لازم را داشته باشند و در صورت عدم تمکین با دستور قضایی پلمپ خواهند شد.

حمیدی گفت:همه فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواد غذایی و واحدهای تجاری که موادغذایی و ضروری عرضه می‌کنند و مراکز عرضه میوه و تروبار در این ایام باز هستند.

وی افزود:ساعت کار آنها براساس روال قبل بوده و با رعایت موارد  بهداشت ی و ضدعفونی مکرر اقلام دایر هستند و درصورت مشاهده تخلفی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

فرماندار شهرستان گرگان گفت:شهروندان جز موارد ضروری از منازل خود خارج نشوند تا با کمک هم این دوران را به سلامت پشت سر گذاریم./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/9210تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96