اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرتولید بیش از ۶۵ هزار ماسک و کاور بهداشتی توسط هنرمندان صنایع‌دستی گلستان
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از تولید بیش از ۶۵ هزار ماسک توسط هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی استان از نیمه اسفندماه ۹۸ تاکنون خبر داد.

به گزارش خبرنگار  کاسپین خبر  از گرگان، به نقل از روابط‌عمومی و امورفرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، احمد تجری مدیرکل میراث فرهنگی گلستان گفت:هنرمندان صنایع‌دستی استان به دلیل افزایش نیاز به ماسک در روز‌های شیوع ویروس  کرونا ، به صورت داوطلبانه و برای جلوگیری از شیوع این ویروس به کمک مردم آمدند و در کارگاه‌های خود با تولید ماسک و کاور‌های  بهداشتی  و همچنین توزیع اقلام بهداشتی، برای رفع بخشی از نیاز‌های مردم در این حوزه تلاش می‌کنند.


او با اشاره به این‌که با تلاش هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی استان ظرفیت تولید ماسک و کاور بهداشتی در سطح استان در حال افزایش است، افزود:روند تولید ماسک توسط هنرمندان استان از نیمه اسفندماه ۹۸ آغاز شد و تاکنون بیش از ۶۵ هزار ماسک و کاور بهداشتی در سطح استان تولید و توزیع شده است.


تجری گفت:تعدادی از این هنرمندان با اهدای ماسک‌های تولیدی خود به گروه‌های کمتر برخوردار جامعه توانستند بخشی از نیاز این روز‌های استان را رفع کنند./باشگاه خبرنگاران جوان


http://www.caspiankhabar.com/9227تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96