اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرتحویل واحد‌های مسکونی به سیل زدگان تا پایان فصل بهار
استاندار گلستان گفت: تمامی واحد‌های مسکونی نیاز به بازسازی باقی مانده از سیل گلستان تا پایان فصل بهار به صاحبانشان تحویل داده می‌شود.

به گزارش خبرنگار  کاسپین خبر  از گرگان، به نقل از  استاندار ی گلستان،  هادی حق شناس  استاندار گلستان در سالگرد  سیل  سال ۹۸ و در دیدار با خانواده شهدای خدمت گفت:تلاش همه کسانی که در سیل استان همکاری داشتند خصوصا شهیدان گرانقدر خدمت شایسته تقدیر است.


او افزود:طی سال ۹۸ تلاش کردیم آثار سیل را به حداقل ممکن برسانیم و خوشبختانه در زمینه اقدامات، گلستان پیشتاز استان‌ها است.


استاندار گلستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مسیر بازسازی و نوسازی واحد‌های سیل زده گفت:بهسازی تمام واحد‌های تعمیری در نیمه اول سال ۹۸ انجام شد و تمام هفت هزار و ۷۰۷ واحد مسکونی نیازمند بازسازی نیز به بانک‌ها معرفی شدند.


او ادامه داد:تا کنون نیمی از این واحد‌ها تحویل صاحبانشان شده و تلاش داریم در بهار ۹۹ مابقی واحد‌های مسکونی تحویل داده شوند.


در جریان امداد رسانی سیل ۹۸ و حادثه واژگونی قایق احمد عبدالحسینی، بهزاد تاتاری، تاج‌قلی جهانی، نازمحمد خالدی، عبدالعظیم نیانی و عبدالسلیم صوفیان به فیض عظیم شهادت نایل آمدند که با موافقت رهبر معظم انقلاب به عنوان شهدای خدمت نام گرفتند./باشگاه خبرنگاران جوان


http://www.caspiankhabar.com/9230تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96