اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان خبرداد

دوخت ۸۳ هزار اقلام بهداشتی در آموزشگاه های فنی و حرفه ای گلستان
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان گفت: بیش از ۸۳ هزار عدد اقلام بهداشتی در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان گلستان تولید شد.

به گزارش  کاسپین خبر ، سیدعلیرضا حسینی طلب بعدازظهر شنبه در خصوص تولید ماسک در آموزشگاه های فنی و حرفه ای  استان  اظهارکرد:شیوع ویروس  کرونا  و کمبود ماسک ودر استان گلستان، مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان را بر آن داشت تا در اقدامی جهادی و با همگرایی در جهت همراهی با مردم، برای تولید انبوه ماسک، لباس ایزوله، گان و کیت کامل بیمارستانی با همدیگر همکاری داشته باشند.

وی افزود:۷۵ هزار و ۶۹۰ عدد ماسک، ۸۰۰ عدد لباس یکسره، پنج هزار و ۴۱۰ عدد گان و هزار و ۳۶۰ عدد کیت کامل بیمارستانی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در ۲۹ آموزشگاه آزاد و دو مرکز دولتی این اداره کل تولید شد.

حسینی طلب تصریح کرد:این ماسک ها، لباس یکسره، گان و کیت بیمارستانی با محوریت آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان های گرگان، گنبدکاووس، آزادشهر، مینودشت، رامیان، مراوه تپه، بندرگز، آق قلا، ترکمن، کلاله و علی آبادکتول و دو مرکز دولتی شهرستان های گرگان و مراوه تپه تولید شده اند.

وی اظهارکرد:بخشی از اقلام تولیدی در اختیار بیمارستان ها، مراکز درمانی و شهرداری ها قرار گرفته و تعدادی در بین مردم توزیع شده است.

حسینی طلب گفت:مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان با رعایت نکات  بهداشتی  در محیط های استرلیزه طراحی و دوخت اقلام بهداشتی را انجام می دهند که با کیفیت هر چه تمام تر در دسترس عموم قرار گیرد.

وی همچنین گفت:تولید اقلام بهداشتی از جمله ماسک، لباس یکسره، گان و کیت بیمارستانی در استان تا شکست بیماری کرونا ادامه دارد و این اداره کل هم از امکانات خود در این راستا استفاده خواهد کرد./مهر


http://www.caspiankhabar.com/9248تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96