اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراستاندار گلستان خبرداد؛

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث بیمارستان کودکان گرگان
استاندار گلستان از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث و تکمیل بیمارستان کودکان گرگان خبرداد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر،  علی محمد زنگانه  پیش از ظهر چهارشنبه در نشست هم اندیشی با فعالان حوزه سلامت استان اظهارکرد:اگر می‌خواهیم یک گام بلند در حوزه تکمیل زیرساخت‌های سلامت برداریم باید به سمت جذب سرمایه گذار، استفاده از ظرفیت ماده ۵۶ و همچنین خیران سلامت برویم.

 استاندار  گلستان افزود:سفر رییس جمهور، اعتبارات و مصوباتی بسیار خوبی به همراه داشت که ما امروز در حوزه سلامت، مصوبات آماده‌ای با ارزش بیش از هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان داریم.

وی بیان کرد:۳۰ میلیارد تومان برای تعمیرات اساسی و نوسازی بیمارستان‌ها، ۱۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان گالیکش، ۴۰۰ میلیارد تومان برای احداث و تکمیل بیمارستان کودکان گرگان که کلنگ زنی شده و ردیف  بودجه  دارد، هزار میلیارد تومان برای احداث ۶۰۰ تخت خوابی بیمارستان جایگزین پنج آذر، بیمارستان ۶۴ تختخوابی گمیشان و چندین مصوبه دیگر از جمله برکات این سفر در حوزه بهداشت و سلامت بوده است.

زنگانه ادامه داد:پیوند حوزه سلامت با گردشگری و ایجاد گردشگری سلامت در استان ضروری است.

استاندار گلستان گفت:هر شخصی که بتواند زمینه ایجاد گردشگری سلامت را فراهم کند، بنده شخصاً خودم پای کار هستم و معاونت‌های اقتصادی و  عمرانی  را موظف می‌کنم که به صورت ویژه این امکان را فراهم کنند تا ما بتوانیم گام بلندی در زمینه جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری سلامت در استان برداریم.


http://www.caspiankhabar.com/93115تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96