اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمعاون استاندار گلستان: نان سنتی به هیچ وجه گران نمی‌شود/ تداوم ممنوعیت خروج گندم از گلستان
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان گفت: قیمت نان سنتی به هیچ عنوان افزایش نخواهد یافت و همچنان بر ممنوعیت خروج گندم از استان اصرار داریم و اجرایی خواهیم کرد.

به گزارش کاسپین خبر به نقل از تسنیم، سیدمحمد دهنوی امشب در جلسه ستاد مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها اظهار داشت:برای یک میلیون و 922 هزار نفر در استان در دهک‌های مختلف یارانه واریز شده است.

وی ادامه داد:در این مدت 72 میلیون تراکنش بانکی برای یارانه ها در استان انجام شده که ممکن است به دلایل مختلف برای برخی یارانه واریز نشده باشد که راه‌های پیگیری آن از طریق رسانه ملی بارها اعلام شده و از طریق روابط عمومی استانداری بازهم اعلام خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان تصریح کرد:آنچه ما مکلف هستیم این است که بازار بر اساس همان قیمت‌های رسمی که دولت اعلام کرده مدیریت کنیم.

دهنوی افزود:دولت به استانداران تفویض کرده که مجاز هستند بین 10 تا 15 درصد پایین‌تر از قیمت مصوب کشوری نسبت به تعیین قیمت‌ها اقدام کنند.
 

وی افزود:به شدت نظارت‌ها بر بازار افزایش پیدا کرده و تیم‌های برخوردی با تخلف افزایش یافته است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان خاطرنشان کرد:در حال حاضر ذخیره مناسب برای نهاده‌ها وجود دارد و مجوز واردات نیز اخذ شده و از این نظر نیز مشکلی نداریم.

دهنوی گفت:مسئولیت اصلی تنظیم بازار با سازمان جهاد کشاورزی است و دستگاه‌های دیگر اقدامات تکمیلی را در دستور کار دارند.

وی گفت:قیمت نان سنتی به هیچ عنوان افزایش نخواهد یافت و این دستور رئیس جمهور است و ما نیز اجرا خواهیم کرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان تصریح کرد:همچنان بر ممنوعیت خروج گندم از استان اصرار داریم و اجرایی خواهیم کرد.


http://www.caspiankhabar.com/93194تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96