اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرشهربازی مدرن شهر گرگان امسال به بهره‌برداری می‌رسد
رئیس شورای اسلامی استان گلستان گفت: دو بخش از شهربازی مدرن شهر گرگان تا پایان امسال به بهره‌‎برداری می‌رسد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم، علی اکبر بصیرنیا ظهر امروز با اشاره به اینکه  شهربازی  مدرن شهر گرگان با کمک قرارگاه خاتم الانبیا در حال ساخت است، اظهار داشت:تا پایان امسال دو فاز آن با جذب سرمایه‌گذار به نتیجه خواهد رسید.

عضو  شورای شهر  گرگان تاکید کرد:شهربازی گرگان توسط قرارگاه خاتم در حال ساخت است و شاید با پیش‌بینی ما پیشرفت نداشته اما تا پایان امسال دو فاز آن با نتیجه می‌رسد البته نیاز به جذب سرمایه‌گذار داریم.

رئیس شورای اسلامی استان گلستان به طرح سورتمه شهربازی مدرن گرگان هم اشاره کرد و گفت:اعتبارات لازم اختصاص یافته اما لازم است اقدامات زیرساختی شهرداری انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به آخرین وضعیت شوراهای این استان اشاره کرد و افزود:تعداد کل اعضای شورای استان 3 هزار و 403 نفر است که با توجه به حضور و نقش زنان در مشارکت‌های 146بانو در شورای شهر و روستاهای استان عضو هستند که 14 بانو عضو شوراهای شهر و 132 بانو عضو شوراهای روستا در استان گلستان هستند.
 

رئیس شورای اسلامی استان گلستان تاکید کرد:در بین آقایان 166 نفر در شوراهای شهر و 3091 نفر در بخش روستاها فعال هستند.

بصیرنیا با اشاره به اینکه شوراهای نیاز به آموزش دارند، تصریح کرد:مهم‌ترین نکته‌ای که در بحث شوراهای استان وجود دارد آموزش شوراهاست تا با قوانین و علم روز آشنا و مسلط شوند.

وی همچنین در مورد تیم  بسکتبال  شهرداری گرگان نیز گفت:نگاه ما به بسکتبال شهرداری گرگان، حضور در بازی‌های غرب آسیا است و با مشورت با مشاوران و اهل فن به دنبال حمایت همه‌جانبه از این تیم هستیم و وظیفه همه از جمله شورا و شهرداری حمایت از این تیم است.


http://www.caspiankhabar.com/93531تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96