اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرشهردار گرگان: انتقال پادگان گرگان در دست اقدام است
شهردار گرگان از پیگیری برای انتقال پادگان ارتش در این شهر خبر داد و گفت: این موضوع در دست اقدام و بررسی است.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم ،  محمدرضا سبطی  امروز در هشتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان اظهارداشت:جلسه‌ای در تیپ 230 شهید متاجی گرگان برگزار و موضوع انتقال پادگان را بررسی کردیم و متوجه شدیم این موضوع را باید از طریق مرکز پیگیری کنیم.

سبطی با بیان اینکه بیش از 10 جلسه با حضور مسئولان مرتبط در تهران برگزار کردیم، افزود:با ستاد کل نیروهای مسلح نیز صحبت‌هایی انجام و مقرر شد بخشی از طریق اِعمال ماده 101 و بخشی نیز از طریق انتقال در قالب تهاتر مشکل انتقال پادگان که ده‌ها سال به طول انجامیده را به سرانجام برسانیم.

وی همچنین از حمایت‌های آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و زنگانه استاندار گلستان در طرح انتقال پادگان  ارتش  تقدیر کرد.
 

شهردار گرگان در بخش دیگری از سخنان خود به تشکیل سازمان جدید در  شهرداری  اشاره کرد و گفت:سازمان عمران و بازآفرینی شهری در شش ماه ابتدایی دوران مسئولیتم تاسیس شد و به استناد ماده 56 قانون شهرداری‌ها، مالکیتش به طور کامل در اختیار شهرداری است.

سبطی خاطرنشان کرد:با راه‌اندازی این سازمان، ما در سطح استان می‌توانیم فعالیت‌های  عمرانی  انجام دهیم و منبع درآمدی پایدار جدیدی را برای شهرداری ایجاد کنیم.

وی ادامه داد:با اهتمام استاندار و معاون عمرانی او اولین کار سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری، اجرای پروژه کمربندی غربی گرگان به طول 13 کیلومتر به شکل آنتنی خواهد بود.

سبطی اظهار امیدواری کرد:امیدوارم این سازمان به عنوان بازوی پیمانکاری و درآمدزایی شهرداری بتواند به چرخه توسعه شهری کمک کند.

وی به تبدیل وضعیت کارکنان در دوره مدیریتی خود اشاره و بیان کرد:208 نفر نیروی شرکتی به قراردادی، 140 نفر نیروی ایثارگری به قراردادی، 28 نفر نیروی ایثارگری پیمانی به شرکتی و 24 نفر نیروی پیمانی به رسمی آزمایشی تبدیل وضعیت شدند.

وی خاطرنشان کرد:نگاه و سیاست ما بر این بوده که وضعیت شغلی و نیروی انسانی باید در شش ماه اول دوران مسئولیتم تعیین تکلیف شوند که به این برنامه جامه عمل پوشانیده شد.


http://www.caspiankhabar.com/93532تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96