اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبربیش از ۹۰ کلاس درس در مناطق محروم استان گلستان افتتاح می‌شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: بیش از ۹۰ کلاس درس در مناطق محروم و کمتر برخوردار با اعتبار ۱۳۵ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم، سیدرضا نظری صبح امروز در نشست خبری در قرارگاه خبری شهید همدانی، اظهار داشت:بیش از 90 کلاس در مناطق محروم و کمتر برخوردار با اعتبار 135 میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی افزود:44 پروژه ورزشی نیز در استان با اعتبار 20 میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته است که از این تعداد 12 طرح در هفته دولت افتتاح می‌شود و بقیه ان در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان عنوان کرد:کلنگ‌زنی 3 سالن ورزشی در هفته دولت با اعتبار 3 میلیارد و 300 میلیون تومان و افتتاح 3 کلاس تربیت بدنی با اعتبار 210 میلیون تومان و افتتاح استخر دانش‌آموزی در گنبدکاووس با اعتبار 9 میلیارد و 300 میلیون تومان، افتتاح 4 مرکز مشاوره جامع خانواده با اعتبار 970 میلیون تومان از پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت است.
 

نظری گفت:در مجموع اعتبارات پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ‌زنی حوزه آموزش و پرورش در هفته دولت بیش از 151 میلیارد و 930 میلیون تومان است.

وی بیان کرد:205 میلیارد تومان نیز ره‌آورد سفر ریاست جهموری در حوزه آموزش و پرورش است که 130 میلیارد تومان آن برای تکمیل پروژه‌های خیرساز و هوشمندسازی مدارس پیش‌بینی شده است.


http://www.caspiankhabar.com/93547تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96