اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرپاس گرگان تیم صدرجدول هراز را با شکست بدرقه کرد
هفته بیست‌وسوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران عصر امروز با پیروزی نمایندگان استان گلستان همراه بود.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم، در هفته بیست‌وسوم مسابقات  والیبال  قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز تیم پاس  گرگان  درورزشگاه آزادی این شهر به مصاف تیم صدر جدولی هراز آمل رفت که با نتیجه 3بر یک تیم مدعی آملی را با شکست بدرقه کرد.

شاگردان عیسی سنگدوینی در تیم پاس گرگان در گیم نخست بازی را به حریف نامدار خود به مربیگری بهروز عطایی با نتیجه 25بر 22واگذار کردند ولی در ست‌های دوم تا چهارم حریف خود را مغلوب کردند و25 بر 20،25بر 22و 25بر 15 بازی را به نفع خود به پایان بردند.

تیم پاس گرگان با این پیروزی با 13 برد و کسب 40 امتیاز در جایگاه هفتم باقی ماند تا به صعود به مرحله پلی آف امیدوار بماند.دیگر نماینده گلستان شهرداری گنبد کاووس در سالن المپیک میزبان سایپا تهران بود و در این دیدار گنبدی‌ها برد دور رفت خود را تکرار کردند و با نتیجه 3 بر 2 پیروز میدان شدند.

شاگردان عظیم جزیده در تیم سایپا در ست‌های نخست و دوم با امتیازات 25 بر 20 و 25 بر 19 حریف را شکست دادند اما در ست‌های سوم و چهارم گنبدی‌ها بازی را به دست گرفته و 28 بر 26 و 25 بر 17 تهرانی‌ها را مغلوب خود کردند تا بازی برای مشخص شدن نتیجه به ست پنجم کشیده شود.
 

در ست پنجم این مسابقه شاگردان احد ارمشی امید سایپایی‌ها را برای فرار از منطقه قرمز جدول ناامید کرده و با امتیاز 15 بر 6 این دیدار را به نفع خود به پایان رساندند.

سایپا با چهار برد و 17 امتیاز در انتهای جدول باقی ماند و شهرداری گنبد با 9 برد و 25 امتیاز یک پله صعود کرد و در جایگاه دهم جای گرفت.

حسین پورکاشیان، بهروز جعفری، کیوان عابدزاده و قادر صادقی به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم قضاوت و نظارت این مسابقه را برعهده داشتند.

احد ارمشی و عظیم جزیده سرمربیان دو تیم به دلیل اعتراض به داوری کارت زردهای این مسابقه را به خود اختصاص دادند.


http://www.caspiankhabar.com/94082تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96