اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبربرگزاری هشتمین جشنواره ملی تئاتر « ایثار» در گلستان
هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار با حضور گروه‌های نمایشی از سراسر کشور به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم، هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار به عنوان بزرگترین رویداد هنری در حوزه ایثار با حضور گروه‌های نمایشی از استان‌های مختلف در گلستان برگزار می‌شود.

براساس این گزارش از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح روز سه‌شنبه 25 اردیبهشت‌ماه، این جشنواره به صورت رسمی و با عطرافشانی گلزار شهدای گرگان در آستان مقدس امام زاده عبدالله(ع)این شهر آغاز خواهد شد.

این جشنواره تا 28 اردیبهشت‌ماه در بخش‌های مسابقه صحنه‌ای، خیابانی و مهمان همراه با برپایی کارگاه آموزشی نقد میزبان علاقه‌مندان است.

در این دوره از جشنواره 19 گروه نمایشی از استان‌های مختلف به روی صحنه خواهند رفت.نمایش‌های«کیلومتر 944»،«شهر خوبان»،«هوران»،«من دیگه از تاریکی نمی‌ترسم»،«یک بقچه آرزو»،«دور و دورتر»،«نصرت»،«فوتبال»،«دعوت نشده»،«سفر»و«رفاقت در حد تانک»در این جشنواره به اجرا درخواهد آمد.

همچنین نمایش‌های«بالاتر از سیاهی»،«پیکار کنار پل»،«بدریه»،«ناصر جانباره»،«ماهیار»،«واپسین نفس»،«شط و شوت»و«مستر دیفال»دیگر اجراهایی است که به روی صحنه می‌رود.

گفتنی است، این جشنواره علاوه بر گرگان در شهرهای دیگر از جمله گنبدکاووس، علی‌آبادکتول، رامیان و غیره برگزار می‌شود و اجرا علاوه بر سالن‌های نمایش در دانشگاه‌ها و مساجد برنامه‌ریزی و پیش‌بینی شده است.


http://www.caspiankhabar.com/95062تبلیغ کانال تلگرام

برچسب‌ها

فرهنگی


مهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96