اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرلزوم جلوگیری از معطلی ناوگان حمل و نقل در مراکز خرید محصولات کشاورزی
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: اگر ناوگان حمل و نقل و کامیون‌ها در مراکز تخلیه معطل نشوند نیازی به جذب ناوگان حمل و نقل از استان‌های دیگر نیست.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عادل مصدقی گفت:برداشت محصولات پاییزه مانند جو در شمال استان مانند گمیشان آغاز شده و تا هفته آینده نیز با خرید تضمینی کلزا گسترش می‌یابد.

او ادامه داد:هم اکنون ۱۳ هزار و ۸۸۴ ناوگان حمل و نقل مانند وانت بار‌ها، انواع کامیونت، کامیون و تریلی در استان فعالیت می‌کنند که از این تعداد ۹ هزار ناوگان مختص حمل محصولات کشاورزی است.

عادل مصدقی با بیان اینکه روزانه حدود ۲ هزار و دویست بارنامه برای حمل ۲۲ تا ۲۳ هزار تن محصول صادر می‌شود گفت:اگر ناوگان حمل و نقل و کامیون‌ها برای تخلیله محصولات کشاورزی مانند گندم و کلزا در مراکز تخلیه معطل نشوند نیازی به جذب ناوگان حمل و نقل از استان‌های دیگر نیست.

مدیر کل  راهداری  و حمل و نقل جاده‌ای گلستان ادامه داد:در این راستا در جلسه‌ای که با مسئولان غله داشتیم برای افزایش ساعت کاری این مراکز و اضافه شدن کارگر و تجهیزات بارگیری و تخلیه تصمیم گیری شد که امیدواریم موثر باشد.

مصدقی گفت:به اتحادیه بار استان هم فراخوان دادیم تا در صورت نیاز از استان‌های دیگر ناوگان حمل و نقل جذب کند.


پیش بینی می‌شود امسال حدود دو میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در گلستان برداشت بود که ۱ میلیون و دویست هزار تن آن گندم خواهد بود.


http://www.caspiankhabar.com/95069تبلیغ کانال تلگرام

برچسب‌ها

راهداری


مهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96