اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرساخت ۲۰ هزار مسکن شهری در طرح نهضت ملی مسکن گلستان
معاون مسکن شهری بنیادمسکن گلستان با بیان اینکه در دولت سیزدهم باید ۲۰ هزار واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در شهرهای استان احداث شود گفت: از این تعداد تا کنون ۶ هزار و ۳۵۸ واحد تسهیلات ساخت مسکن را دریافت کردند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم، علی باباکردی با اشاره به ساخت 6 هزار و 358 واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای استان اظهار کرد: در حوزه مسکن شهری بالغ بر 20 هزار واحد مسکونی در قالب خودمالک در دست احداث بوده و بیش از 6 هزار واحد دارای قرارداد مشارکت مدنی با بانک هستند.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن گلستان با اشاره به ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر 25 هزار نفر توسط بنیاد گفت:براساس برنامه‌ای که ابلاغ شده است بالغ بر دو هزار و 481 واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن باید توسط بنیادمسکن احداث شود.

وی ادامه داد:تهیه نقشه‌های ساختمانی، اجرا و نظارت بر ساخت، رعایت اصول ایمنی در اجرای پروژه‌‎ها، تامین منابع مالی پروژه‌ها و غیره برای این واحدها انجام شده است.

باباکردی افزود: از مجموع واحدهای مسکونی که در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرها احداث خواهد شد، 450 واحد مسکن محرومین نیز در پروژه‌های نهضت ملی مسکن استان پیش‌بینی شده که توسط بنیادمسکن در حال ساخت است. 

وی یکی از موضوعات مهم در اجرای پروژه‌های ساخت مسکن را همراهی مردم و بانک‌ها در پرداخت تسهیلات عنوان کرد و گفت:یکی از اولویت‌های اصلی و مهم در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن، داشتن برنامه زمان‌بندی اجرای پروژه‌ها است.


http://www.caspiankhabar.com/95072تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96