اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرآغاز جشنواره ملی تئاتر ایثار از امروز در گلستان
نمایش گروه‌های راه یافته به مرحله پایانی هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار از امروز در جوار یادمان شهدای گمنام امامزاد عبدالله گرگان آغاز شد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، این جشنواره تا ۲۸ اردیبهشت با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم شهداء و خانواده‌های آنان در گلستان برگزار می‌شود.

جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت:برای نخستین‌بار، این دوره جشنواره علاوه بر میزبانی شهر گرگان، به صورت غیر متمرکز در دیگر شهرستان‌ها از جمله گنبدکاووس، رامیان و بندرگز نیز اجرا می‌شوند.

محمد کرم الهی دبیر هشتمین جشنواره ملی ایثار هم گفت:در این جشنواره ۱۰ گروه نمایشی از استان‌های مرکزی، کرمانشاه، یزد، سیستان و بلوچستان، خوزستان، تهران، ایلام، اصفهان، مازندران و گلستان روی صحنه خواهند رفت و هشت نمایش هم خیابانی اجرا می‌شوند.

نمایش‌های«کیلومتر ۹۴۴»،«شهر خوبان»،«هوران»،«من دیگه از تاریکی نمی‌ترسم»،«یک بقچه آرزو»،«دور و دورتر»،«نصرت»،«فوتبال»،«دعوت نشده»،«سفر»،«رفاقت در حد تانک»،«بالاتر از سیاهی»،«پیکار کنار پل»،«بدریه»،«ناصر جانباره»،«ماهیار»،«واپسین نفس»،«شط و شوت»و«مستر دیفال»در این جشنواره به اجرا درمی‌آید.


http://www.caspiankhabar.com/95075تبلیغ کانال تلگرام

برچسب‌ها

فرهنگی


مهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96