اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبررونمایی از نخستین اتوبوس گردشگری شمال کشور در گرگان
نخستین اتوبوس گردشگری شمال کشور با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال همزمان با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) در شهر گرگان آغاز به کار کرد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم،  با حضور مردم و مسئولان در روز ملی ازدواج، سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع)و حضرت فاطمه زهرا(س)، نخستین اتوبوس  گردشگری  شمال کشور در شهر گرگان رونمایی شد.

نخستین مسافران این اتوبوس، 14 زوج جوان بودند که جشن وصال و ازدواج آنان نیز با حضور مدیران استانی و شهرستانی و شهروندان در سایت همکلاسی واقع در ناهارخوران گرگان برگزار شد.

سیدمحمدرضا سیدالنگی شهردار گرگان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد:شهر گرگان دارای ظرفیت‌های گردشگری بسیاری است و ما تلاش می‌کنیم بخشی از این ظرفیت‌ها را به فعلیت برسانیم.

وی گفت:مدیریت شهری گرگان در این دوره توجه ویژه‌ای به مباحث گردشگری داشته است و توانستیم با حمایت شورای اسلامی شهر گرگان، برای خرید و تجهیز این اتوبوس گردشگری 200 میلیارد ریال هزینه کنیم.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد:هدف اصلی از راه اندازی این اتوبوس گردشگری شناساندن ظرفیت‌های گردشگری به شهروندان و مسافران و گردشگران و در پی آن تبدیل گرگان به شهر مقصد گردشگران است.علاوه براین با استفاده از ظرفیت اتوبوس گردشگری تورهای معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری نیز برگزار خواهد شد.

وی گفت: شهرداری  گرگان طرح پنج شنبه های گردشگری را در دستور کار دارد و یک روز در هفته این اتوبوس ویژه محلات کم برخوردار و محروم گرگان اقدام به سرویس دهی خواهد کرد.علاوه بر بازدید از اماکن تفریحی و تاریخی، برنامه ‌های فرهنگی و هنری دیگری از جمله بازدید رایگان از موزه‌ها، تماشای فیلم در سینما به صورت رایگان، برگزاری شادمانه‌ها در محلات و غیره نیز برنامه ریزی شده است.


http://www.caspiankhabar.com/95103تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96