اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبربرخورد قاطع با شایعه‌پراکنان انتخاباتی در گلستان
رییس کل دادگستری گلستان با تاکید بر اینکه رعایت نظم، اخلاق و قانون انتخابات توصیه جدی ما به همگان است، گفت: اعلام زودهنگام نتیجه از منابع غیررسمی جرم و مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی است.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حیدر آسیابی روز جمعه با حضوردر ستاد  انتخابات  استان در جمع خبرنگاران گفت:با رویکرد پیشگیرانه و اقدامات صورت گرفته در مرحله اول، تخلف و جرایم انتخاباتی نداشتیم و تنها یک پرونده، آن هم مربوط به فردی که قصد اخلال در نظم شعبه رای گیری را داشت، تشکیل شد که در حال رسیدگی است.

آسیابی افزود:در مرحله دوم هم تاکنون پرونده‌ای تشکیل نشده است و انتخابات تا این ساعت در کمال آرامش و امنیت در حال برگزاری است.

آسیابی افزود:امروز قضات شعب رسیدگی کننده به تخلفات انتخاباتی و دادستانها، میدانی در سطح شهر‌ها حضوردارند تا در صورت بروز تخلف یا جرم بلافاصله رسیدگی کنند.

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به این که تاکید دوباره ما رعایت نظم، قانون و اخلاق انتخابات است، گفت:فقط مجاری قانونی وظیفه اعلام نتایج انتخابات را دارند و هرگونه اعلام زودهنگام نتایج از منابع غیررسمی جرم و مصداق تشویق اذهان عمومی است.


http://www.caspiankhabar.com/95164تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96