اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمعاون سلامت سپاه:

سپاه در گلستان بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی می سازد
معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با دستور مستقیم سرلشکر سلامی در گلستان یک بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی خواهیم ساخت.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر، سردار احمد عبداللهی شامگاه یکشنبه در گفتگوی ویژه خبری اظهارکرد:رسالت  سپاه  این است هر جا خللی و مشکلی در زندگی مردم ایجاد شد وارد میدان شود و ب مردم خدمت کند.

وی افزود: بیمارستان  های سپاه در موج های مختلف  کرونا  به کمک مجموعه  بهداشت  و درمان آمد و بالاترین درصد بستری کرونا در بیمارستان های سپاه اتفاق افتاد.

عبداللهی با اشاره به طرح شهید سلیمانی، بیان کرد:با گسترش کرونا یکی از اقدامات مقابله بر مبنای محله محوری و منزل به منزل بود.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد:غربالگری صورت گرفته در فاز اول طرح شهید سلیمانی به برکت نام مبارک این شهید اجرا شد تا منجر به کاهش چشمگیر فوتی ها و مبتلایان بشود.

وی با اشاره به پیک چهارم کرونا ادامه داد:برخی سهل انگاری های در ایام عید، مسافرت ها و رفت و آمدها سبب اوج گیری موج چهارم کرونا شد که تلاش می کنیم با طرح شهید سلیمانی آن را کنترل کنیم.

طبق گفته عبداللهی گلستان یکی از استان های موفق در اجرای طرح شهید سلیمانی بود.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:هدف ما در معاونت بهداشت و درمان سپاه این است که با دستور مستقیم سرلشکر سلامی در گلستان یک بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی بسازیم.


http://www.caspiankhabar.com/91727تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96