اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراستاندار گلستان: تشکیل پرونده سلامت برای واکسیناسیون کرونا الزامی است
استاندار گلستان تشکیل پرونده الکترونیک برای دریافت واکسن در استان را ضروری دانست و گفت: این کار از ازدحام و ایجاد صف در مراکز واکسیناسیون جلوگیری می‌کند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم،  هادی حق شناس  ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با  کرونا ، اظهار داشت:کشور از پیک چهارم کرونا عبور کرده و به نظر می‌رسد طی روزها و هفته‌های پیش رو شرایط بهتر شود.

وی افزود:اکنون این نکته بسیار مهم است که شرایط را حفظ کنیم پس باید مراقب باشیم در صورت وقوع پیک بعدی عوارض را به حداقل برسانیم.

 استاندار  گلستان با اشاره به اهمیت تشکیل پرونده الکترونیک برای واکسیناسیون گفت:70 درصد جمعیت کشور باید  واکسن  بزنند تا شاهد انقطاع شیوع کرونا باشیم و تشکیل پرونده الکترونیک در امر واکسیناسیون بسیار با اهمیت است.

حق شناس ادامه داد:تشکیل پرونده الکترونیک از ازدحام جمعیت، ایجاد صف و شیوع کرونا جلوگیری خواهد کرد و باید از این فرصت طلایی برای تشکیل پرونده استفاده کنیم تا اطلاعات برای واکسیناسیون کامل شود.

وی یادآور شد:سالمندان، تیم پزشکی، پاکبانان ، بیماران خاص و جانبازان بالای 50 درصد، جامعه هدف دریافت واکسن هستند و از امروز واکسیناسیون سالمندان بالای 75 سال آغاز شده است.

استاندار گلستان تأکید کرد:علی رغم شیب نزولی شیوع کرونا در استان رعایت پروتکل‌های  بهداشت ی الزامی است تا بتوانیم در روزهای پیش رو وضعیت بهتری را تجربه کنیم.


http://www.caspiankhabar.com/91835تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96