اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراز سوی رئیس کل دادگستری گلستان؛

اسامی ۷ مفسد اقتصادی گلستان اعلام شد
رئیس کل دادگستری گلستان اسامی هفت مفسد اقتصادی در استان را اعلام کرد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر،  هادی هاشمیان  پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد:بر اساس قانون، جرایم  اقتصادی  که رای آنها قطعی شده باید به مردم اطلاع رسانی شود.

رئیس کل  دادگستری  گلستان با بیان اینکه کاهش جرایم اقتصادی در گلستان را شاهد هستیم، اسامی مفسدان افتصادی را اعلام کرد.

وی افزود:فرهاد کمی فرزند خلیل، با جرم خرید ۹ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم مرغ و ارائه پنج فقره چک مسروقه به سه سال حبس و ۲۰۲ میلیون تومان جریمه نقدی و رد مال محکوم شد.

هاشمیان بیان کرد:محمد راشکی فرزند عباس، به دلیل کلاهبرداری از طریق ثبت صوری گندم به مبلغ ۲۵۲ میلیون تومان، به ۱۸ ماه حبس و ۲۵۲ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد که رأی آن هم قطعی شده است.

رئیس کل دادگستری گلستان اضافه کرد:دلاور لکزایی و علی اصغر صدوقی به جرم مشارکت در کلاهبرداری از طریق فروش آثار عتیقه به دو سال حبس، جزای نقدی معادل ۲۴ هزار دلار، ۳۱۰ سکه و ۱۰۰ میلیارد ریال رد مال محکوم شدند.

وی گفت:همچنین کلاهبرداری رایانه‌ای امیر اسماعیلی به مبلغ ۱۹۰ میلیارد ریال قطعی شده که وی به پنج سال حبس تعزیری محکوم شد.

هاشمیان ادامه داد:حمید ذوالفقاری به دلیل کلاهبرداری به مبلغ پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از شکات مختلف به ۱۰ سال و ۶ ماه حبس و رد مال و جزای نقدی محکوم شد.

وی بیان کرد:همچنین علی اکبر طاهری به دلیل مباشرت در اخلال نظام اقتصادی از طریق وصول وجوه کلان به صورت سپرده پیش فروخته خودرو، به سه سال حبس، رد مال به مبلغ چهار میلیارد و ۲۳۲ میلیون تومان و دو برابر هم جزای نقدی محکوم شد.


http://www.caspiankhabar.com/91961تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96