اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرتشریح جزئیات طرح تشویقی برق در استان گلستان
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گلستان گفت: تابستان امسال طرح تشویقی یک مساوی با ۲۰ در استان گلستان اجرا می‌شود.

به گزارش کاسپین خبر به نقل از تسنیم، سید احمد موسوی، با اشاره به طرح‌های تشویقی در تابستان امسال اظهار داشت:تابستان امسال طرح تشویقی یک مساوی با 20 در استان گلستان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طرح تشویقی یک مساوی با 20 شرکت توزیع برق برای شهروندان خانگی استان گلستان اجرایی می شود افزود:در این طرح هر مصرف کننده برق خانگی به ازای هر کیلو وات کمتر مصرف کردن انرژی برق نسبت به پارسال، برای هر مصرف کننده انرژی از پانصد تا دو هزار تومان پاداش می‌گیرد.

موسوی با بیان اینکه از اول خرداد ساعت کاری ادارات تغییر می کند تصریح کرد:در تابستان امسال ساعت کاری ادارات از ساعت 6 صبح تا 13 است و باید کارکنان ادارات نسبت به قطعی برق مصرفی خود بعد از ساعت 13 اقدام کنند و در طول مدت ساعت کاری هم در مصرف بهینه برق صرفه‌جویی کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گلستان از همراهی مردم استان در سال گذشته قدردانی کرد وافزود:امسال هم هم استانی های عزیزی که مصرف خود را مدیریت کنند هم از طرح‌های تشویقی بهره‌مند می‌شود و مشمول پاداش می‌شوند هم به جلوگیری از قطعی برق کمک می‌کنند.

وی تاکید کرد:در گلستان 80 درصد مصرف برق در بخش خانگی و 20 درصد دربخش صنعتی و کشاورزی است و در زمان اوج مصرف برق مردم استان گلستان پارسال بیش از 1600 مگا وات برق مصرف کردند، این در حالی بود که سهمیه استان 1100 مگا وات بود.


http://www.caspiankhabar.com/94370تبلیغ کانال تلگرام

برچسب‌ها

توانیر برق


مهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96