اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرفینال لیگ برتر بسکتبال؛ عقاب‌ها یک پله تا قهرمانی فاصله دارند
فینال رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال ایران فردا از ساعت 15 بین دو تیم شهرداری گرگان و کاله مازندران برگزار می‌شود.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از فارس، فردا از ساعت 15  شهرداری   گرگان  در سالن  ورزشی  امام خمینی(ره)میزبان کاله مازندران در فینال رقابت‌های لیگ برتر  بسکتبال  خواهد بود.

شهرداری گرگان پس از پیروز 79 بر 67 مقابل نفت آبادان، برای دومین سال متوالی به فینال این مسابقات راه یافته است.

کاله مازندران هم با پیروزی۹۳ بر ۸۹ در وقت اضافه، خود را به دیدار فینال بسکتبال لیگ برتر رساند.

شاگردان حاتمی که چندروز پیش در فینال لیگ باشگاه‌های غرب آسیا با شکست در برابر الریاضی لبنان به نایب قهرمانی رسیده بودند به دنبال کسب سومین قهرمانی در لیگ برتر هستند.

پرواز عقاب ها از ضربه معروف"پری پتی"، بازیکن محبوب این تیم در بازی جنجالی پنجم اردیبهشت 1400 در مصاف با مهرام، آغاز شد که در ثانیه پایانی با یک ضربه سه امتیازی نتیجه بازی را تغییر داد و منجربه قهرمانی شهرداری گرگان شد.

هواداران پرشور و پر تعداد گرگانی که در این سال ها با تشویق همه جانبه شهرداری گرگان حامیان اصلی این تیم بودند، از ظرفیت های سالن ورزشی بسکتبال در گرگان ناراضی اند.

همچنین گفتنی است، نداشتن استانداردهای لازم ورزشگاه گرگان، سبب شد تا بازی‌های آسیایی این فصل در تالار بسکتبال آزادی تهران برگزار شود.

سال گذشته شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان برگزار کننده فینال لیگ برتر بودند و امسال هم شهرداری، در این فینالِ تمام شمالی کشور یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.


http://www.caspiankhabar.com/94389تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96