اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرراه‌آهن ظرفیت کلیدی و پیشران‌ محوری توسعه گلستان است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: راه‌آهن ظرفیت کلیدی و از پیشران‌های محوری توسعه استان به شمار می‌رود که دولت سیزدهم تلاش می‌کند کمبود دولت‌های پیشین در فراهم‌آوردن زیرساخت‌ها را با کار جهادی و برنامه‌محوری جبران کند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از ایرنا، سیدمحمد دهنوی روز یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیران راه‌آهن شمال شرق ۲ اظهار کرد:در دهه‌های گذشته که دلار ارزان و در دسترس فراوان وجود داشت، به گلستان توجه زیادی نشد و در شرایط فعلی باید جبران عقب ماندگی با دلارهای گران انجام شود.

وی بیان کرد:مخالف اجرای طرح‌های توسعه‌ای نیستیم اما می‌دانیم تمرکز بر روی برخی طرح‌ها به دلیل کارشناسی‌نبودن، فایده‌ای جز اتلاف وقت ندارد.

دهنوی بیان کرد:اختلاف سلیقه در همه جا وجود دارد و ذات تحول به تضارب آرا و عقاید است چرا که این تفاوت در نگرش باعث پیشرفت خواهد شد.

معاون استاندار گلستان گفت:منکر زحمات پیشینیان نیستیم اما در دوره جدید مدیریتی انتظار داریم کار تحولی همراه با جهش انجام شود.

راه‌آهن ظرفیت کلیدی و پیشران‌ محوری توسعه گلستان است

دهنوی تاکید کرد:نباید بگذاریم حق مردم پایمال شود و بر اساس همین رویکرد برای گرفتن حق مردم گلستان همچون مسائل پتروشیمی و  خلیج گرگان  تلاش خواهیم کرد.

معاون بازرگانی و بهره‌برداری راه‌آهن جمهوری اسلامی هم در این مراسم گفت:منطقه راه‌آهن شمال شرق ۲ به لحاظ وجود منطق آزاد اینچه‌برون یک نقطه مهم و حساس است.

مرتضی جعفری اظهار کرد:البته برای توسعه این منطقه، مشکلاتی وجود دارد که تلاش برای برطرفکردن آن ادامه خواهد داشت.

در این مراسم از خدمات محسن اعتماد تقدیر و محمدرضا حبیبی به عنوان سرپرست مدیرکل راه‌آهن شمال شرق ۲ منصوب شد.


http://www.caspiankhabar.com/94360تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96