اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرسوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا؛

بازی دوم شهرداری گرگان با الریاضی لبنان در فینال غرب آسیا
تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دومین دیدار مرحله فینال رقابت‌های سوپر لیگ غرب آسیا در لبنان مقابل الریاضی بیروت به میدان می‌رود.

به گزارش کاسپین خبر به نقل از مهر، شامگاه چهارشنبه و در شهر بیروت، تیم بسکتبال  شهرداری  گرگان در دیدار دوم مرحله نهایی رقابت‌های سوپرلیگ قهرمانی غرب آسیا با نماینده لبنان دیدار خواهد.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان هفته گذشته در تهران در اولین دیدار مرحله نهایی رقابت‌های سوپر لیگ غرب آسیا(WASL)برابر الریاضی لبنان با نتیجه ۸۷ بر ۷۹ شکست خورد.

یاران مهران حاتمی در شهرداری گرگان برای آنکه امیدشان برای کسب عنوان قهرمانی در این مرحله از رقابت‌ها زنده بماند، باید در دیدار فردا برنده شوند تا بازی به دیدار سوم ختم شود.

شهرداری گرگان، پس از صعود از دور گروهی مسابقات غرب آسیا، در مرحله نیمه نهایی مسابقات ذوب آهن اصفهان را حذف و راهی فینال شد.

دو تیم شهرداری گرگان و الریاضی لبنان در مرحله گروهی مسابقات دو بار به مصاف هم رفتند که سهم هر یک از این تیم‌ها، یک برد بوده است.

گفتنی است، آماده نبودن ورزشگاه گرگان و نداشتن استانداردهای لازم سبب شد تا بازی‌های این فصل شهرداری گرگان در لیگ غرب آسیا در تالار بسکتبال آزادی تهران برگزار شود.

شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال ایران هم به نهایی مسابقات صعود کرده و باید در فینال با کاله آمل جدال کند.


http://www.caspiankhabar.com/94368تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96